Otázky & Odpovědi – Laser rejuvenace

Co je laser rejuvenace pochvy?

Laser rejuvenace vagíny je novější metoda zpevnění pochvy pomoci energie laseru. Ta v podslizniční vrstvě aktivuje stávající povolená kolagenní vlákna a podpoří vznik nových. Metoda je šetrná a nevyžaduje celkovou anestezii. Dá se provádět i ambulantně, bez nutnosti hospitalizace. Doba rekonvalescence je maximálně 10 dni.

 

Co je laser rejuvenace velkých stydkých pysku?

Laser rejuvenace velkých stydkých pysků spočívá v působení laserové energie na kůži velkých stydkých pysků. Ta se postupně odloučí a znovuvytvořená kůže je pak pevnější, napjatá a bez vrásek. Vzhledem k tomu že je výkon lehce bolestivý, tak vyžaduje celkovou anestezii, ale nevyžaduje hospitalizaci. Rekonvalescence trvá 14 dni.

 

Je možné odstranit laserem stresovou inkontinenci?

Ano je to možné. Výkon spočívá v laserovém ošetření okolí močové trubice, zejména u pacientek se stresovou inkontinencí I. stupně. Jedná se o šetrný a bezbolestný zákrok, výsledky kterého jsou znatelné již za 6 týdnů. Někdy je potřeba výkon zopakovat.

Je možné pomocí laseru odstranit atrofii pochvy a pocit suchosti?

Laserové zmírnění poševní atrofie a pocitu suchosti spočívá v aktivaci buněk poševní sliznice po aplikaci laseru. Tak dojde k odstranění pocitu suchosti sliznice a může nahradit hormonální léčbu tam, kde jí není možné použit. Výkon je bezbolestný, nevyžaduje hospitalizaci

Zesvětlí laser pigmentovanou kůži zevního genitálu?

Po ozáření laserem lze dosáhnout zesvětlení pigmentované kůže zevního genitálu. V průběhu zákroku se vyžaduje pouze lokální anestezie.

Je možné pomocí laseru odstranit atrofii pochvy a pocit suchosti?

Laserové zmírnění poševní atrofie a pocitu suchosti spočívá v aktivaci buněk poševní sliznice po aplikaci laseru. Tak dojde k odstranění pocitu suchosti sliznice a může nahradit hormonální léčbu tam, kde jí není možné použit. Výkon je bezbolestný, nevyžaduje hospitalizaci.  – chyba na konci vety bodka tak ui dopište

pod otazky k laseru dajte este tieto otazky:

Kde se laser provádí ?

Provádí se na sterilním, plně vybaveném operačním sále v soukromé klinice Gyncentrum, Praha.

Můžu po výkonu hned domů?

Áno.

Jaká je průměrná délka výkonu?
Délka zákroku je půl hodiny.
 

Kdy můžu mit první pohlavní styk?

Za 10 dni.

Je potřebné výkon opakovat?

Někdy áno. Je to individuální.

 

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí, MUDr. Zoja Čurilová Roháčová je tu pro vás na: plastickagynekologie@seznam.cz nebo přejděte do sekce Kontakt.